نمایشگاه مجازی

یکی از مهمترین فعالیت­های هر بنگاه اقتصادی، حوزه فعالیت­های بازاریابی و فروش آن می­باشد. در سال هاي اخير همراه با رفع بسياري از انحصارها و رانت­ها در ايران و ورود رقباي خرد و کلان داخلي و خارجي به عرصه توليد، تجارت و خدمات؛ بازار ايران تا حد زيادي تبديل به يك بازار رقابتي شده است. در اين ميدان تقريباً هيچ بازيگري دیگر تنها و بدون رقيب نيست. ‌توجه جدي به بازاريابي در اين فضا، براي تمام شركت­ها يك امر ضروري است  و كسانيكه در اين مورد غفلت كنند به­سرعت ميدان را به­نفع رقبا از دست خواهند داد. از آنجایي كه بازاريابي مانند بسياري از دانش­هاي ديگر امروز امري تخصصي شده است؛ مديران بايد به ملاحظه تغییر یافتن شرايط رقابت، ‌از شيوه­هاي جديد بازاريابي استفاده نمایند. نمایشگاه مجازی با بهره­گیری از دانش به­روز متخصصین داخلی و خارجی و تکیه بر سال­ها تجربه تعامل با شرکت­ها، موسسات و سازمان­های گوناگون اقدام به ارائه خدمتی نوین تحت عنوان “ بازاریابی و فروش اینترنتی” نموده است.

بازاریابی اینترنتی همانند کسب و کارهای دیگر، بر نگاه مشتریان به کالاها و خرید محصولات تکیه دارد. حجم بازدیدکنندگان سایت و تبدیل آن به مشتری نهایی، کلید اصلی موفقیت در اینترنت است. ترافیک سایت، ستون فقرات بازاریابی اینترنتی است و تقریبا روش­های نامحدودی برای رسیدن به این هدف وجود دارد.

فروش اینترنتی نیز با اتخاذ نمایندگی فروش محصولات و خدمات توسط نمایشگاه مجازی صورت می­گیرد. در این راستا اقدام به ارائه فضای اختصاصی غرفه به مدت یکسال برای محصولات و خدمات شما می­نماییم. با انطباق عوامل حلقه بازاریابی اینترنتی از جمله بازاریابی در شبکه­های اجتماعی (SMM) و خبرنامه تخصصی نمایشگاه مجازی (بازاریابی ویروسی) مرحله معرفی و فروش کالاهای مورد نظر صورت می­گیرند. نمایشگاه مجازی با مشارکت در فروش، تضمینی بر جذب سهم بازار از فضای مجازی برای کالاها و خدمات شما ارائه می­دهد.

نمایشگاه مجازی و دائمی صنعت ایران

دسته بندی شده در: اخبار ITبازاریابی

Tags:

دیدگاه شما
اگر میخواهید تصویری برای نظر خود قرار دهید، این را دریافت کنید Gravatar.